H Dataflow Consulting εταιρεία Πληροφορικής με πολυετή παρουσία στην ελληνική αγορά, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα, έμπειρα και δυναμικά στελέχη

Σύμβουλοι ERP/CRM(Consultants)

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με την υλοποίηση πληροφοριακών έργων

 Βασικά καθήκοντα

 Καταγραφή, ανάλυση και υλοποίηση επιχειρηματικών διαδικασιών

 Υποστήριξη και εκπαίδευση χρηστών ERP πληροφοριακών συστημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

 Απαραίτητη εμπειρία σε ERP συστήματα της ελληνικής αγοράς, ιδιαίτερα Entersoft ERP

 Πτυχίο Ανώτερης/ Ανώτατης σχολής Πληροφορικής ή Οικονομικής ή Θετικής Κατεύθυνσης

 Εμπειρία σε Βάσεις Δεδομένων (Σχεσιακό μοντέλο - SQL server)

 Βασικές γνώσεις προγραμματισμού (VB.NET)

 Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

 Πολύ καλή γνώση MS-Office

 Ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο

 Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

 Γνώσεις Λογιστικής

 Γνώσεις Reporting εργαλείων (πχ Crystal reports)

Η εταιρεία προσφέρει εκπαίδευση, προοπτικες εξέλιξης και εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Dataflow Consulting Services

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28, ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 181 20

Τηλ 210 49 49 373

Fax 210 49 49 378

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Προβολή χάρτη